PRYWATNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

CZĘŚĆ 1 – CO ROBIMY Z TWOIMI INFORMACJAMI?

Kiedy kupujesz coś w naszym sklepie, w ramach procesu kupna i sprzedaży, zbieramy dane osobowe, które nam podajesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Gdy przeglądasz nasz sklep, automatycznie otrzymujemy również adres protokołu internetowego (IP) twojego komputera, aby dostarczyć nam informacje, które pomagają nam poznać Twoją przeglądarkę i system operacyjny.

Marketing e-mailowy (jeśli dotyczy): Za Twoją zgodą możemy wysyłać Ci wiadomości e-mail dotyczące naszego sklepu, nowych produktów i innych aktualizacji.

CZĘŚĆ 2 – ZGODA

Jak otrzymujesz moją zgodę?
Podając nam dane osobowe w celu zakończenia transakcji, weryfikacji karty kredytowej, złożenia zamówienia, zorganizowania dostawy lub zwrotu zakupu, oznacza to, że wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i wykorzystywanie tylko w tym konkretnym celu.

Jeśli poprosimy o Twoje dane osobowe z drugorzędnego powodu, takiego jak marketing, poprosimy Cię bezpośrednio o Twoją wyraźną zgodę lub zapewnimy Ci możliwość odmowy.

Jak mogę wycofać swoją zgodę?
Jeśli po wyrażeniu zgody zmienisz zdanie, możesz wycofać swoją zgodę na kontaktowanie się z Tobą w celu dalszego gromadzenia, wykorzystywania lub ujawniania Twoich danych w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod adresem jewellrymoment@gmail.com lub wysyłając nam wiadomość e-mail w:

Połczyńska 23, 216 01-377 Warszawa / POLSKA

CZĘŚĆ 3 – UJAWNIENIE

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe, jeśli jest to wymagane przez prawo lub jeśli naruszysz nasze Warunki świadczenia usług.

SEKCJA 4 – WOOCOMERCE

Nasz sklep jest hostowany na Woocomerce. Udostępniają nam internetową platformę handlu elektronicznego, która umożliwia nam sprzedaż naszych produktów i usług.
Twoje dane są przechowywane przez magazyn danych Woocomerce, bazy danych i ogólną aplikację Woocomerce. Przechowują Twoje dane na bezpiecznym serwerze za zaporą ogniową.

ROZDZIAŁ 5 – USŁUGI OSÓB TRZECICH

Ogólnie rzecz biorąc, dostawcy zewnętrzni, z których korzystamy, będą gromadzić, wykorzystywać i ujawniać Twoje dane tylko w zakresie niezbędnym do umożliwienia im świadczenia usług, które nam świadczą.

Gdy opuścisz witrynę naszego sklepu lub zostaniesz przekierowany na stronę internetową lub aplikację strony trzeciej, nie będziesz już podlegać niniejszej Polityce prywatności ani Warunkom korzystania z naszej witryny.

ROZDZIAŁ 6 – BEZPIECZEŃSTWO

Aby chronić Twoje dane osobowe, podejmujemy rozsądne środki ostrożności i postępujemy zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi, aby upewnić się, że nie zostaną one w niewłaściwy sposób utracone, niewłaściwie użyte, udostępnione, ujawnione, zmienione lub zniszczone.
Jeśli podasz nam informacje o swojej karcie kredytowej, zostaną one zaszyfrowane przy użyciu szyfrowania SSL.

CZĘŚĆ 7 – WIEK ZGODY

Korzystając z tej witryny, oświadczasz, że jesteś co najmniej pełnoletni w swoim stanie lub prowincji zamieszkania lub że jesteś pełnoletni w swoim stanie lub prowincji zamieszkania i wyraziłeś zgodę na nieletnich podopiecznych do korzystania z tej witryny.

ROZDZIAŁ 8 – ZMIANY W NINIEJSZEJ POLITYCE PRYWATNOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste jej sprawdzanie. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, powiadomimy Cię tutaj, że została zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy i / lub ujawniamy to.
Jeśli nasz sklep zostanie przejęty lub połączony z inną firmą, Twoje dane mogą zostać przekazane nowym właścicielom, abyśmy mogli nadal sprzedawać Ci produkty.

ROZDZIAŁ 9 – ZAKOŃCZENIE USŁUG

Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia strony internetowej lub usunięcia wszelkich usług na niej zawartych ze skutkiem natychmiastowym w dowolnym momencie i bez powiadomienia, na przykład (i bez ograniczeń), jeśli:

nastąpiła zmiana prawa, która ogranicza naszą możliwość udostępniania strony internetowej; lub

zdarzenie poza naszą kontrolą uniemożliwia nam udostępnienie strony internetowej (np .: problemy techniczne)

CZĘŚĆ 10 – ZMIANY W REGULAMINIE

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany tej strony internetowej i jej zawartości (w tym niniejszych warunków) od czasu do czasu i bez powiadomienia. Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, że odnosisz się do niniejszych warunków korzystania z witryny internetowej i przestrzegasz wszelkich zmian. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej po wprowadzeniu takich zmian oznacza akceptację. Jeśli nie chcesz podlegać poprawionym treściom, zaprzestań korzystania z tej witryny.

Nie możesz scedować ani podzlecić żadnych swoich praw lub obowiązków wynikających z niniejszych Warunków osobom trzecim, chyba że uzgodnimy na piśmie.

Navigation
Close

MÓJ WÓZEK

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our polityka prywatności.

Already got an account?

Close

Categories